1223 sonuçtan 1-36 arası gösteriliyor

Promosyon Hangi Amaçla Kullanılır?

Kişi, kurum veya firmalar için vazgeçilmez bir pazarlama faaliyeti aracı olarak görülen promosyon ürünleri başta tanıtım olmak üzere çok çeşitli amaçlarla kullanılabilir.

Promosyon Ürünlerinden  bazıları ve en önemlileri

– Müşteri veya çalışanlarla marka arasındaki bağı güçlendirmek
– Marka bilinirliğini artırmak
– Müşteri veya çalışanlarda marka sadakati oluşturmak
– Müşteri veya çalışanlara değerli olduklarını hissettirmek
– Müşterilerle marka arasında iletişim başlatmak
– Diğer pazarlama ve tanıtım faaliyetleri için zemin oluşturmak
– Çalışanların motivasyonunu artırmak
– Yılbaşı, yıldönümü gibi özel günleri çalışan veya müşteriler için daha da özel kılmak

Promosyon Ürünleri Nedir?

Pazarlama faaliyetleri için oldukça önemli olan üzerine marka logosu, marka sloganı, adres gibi bilgilerin yerleştirildiği, çalışan veya müşterilerle marka arasındaki ilişkiyi güçlendirmeye yarayan ve ücretsiz olarak dağıtılan her türlü materyale promosyon ürünü denir. Promosyon ürünleri eşantiyon olarak da bilinmektedir ve her bütçeye uygun seçeneklerinin olması nedeniyle firmalar tarafından en çok rağbet gören reklam ve tanıtım malzemelerinin arasında gelmektedir.

2024 Promosyon Ürünleri Nelerdir?

Marka yapısı, hedef kitle, kullanım amacı gibi kriterler promosyon ürünü seçiminde belirleyici bir rol oynar. Promosyon ürünü seçeneklerinden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

Ajandalar ve Organizerler: Ajanda ve organizerler hem gündelik yaşamda hem de iş hayatında oldukça fayda sağlayan materyallerdir. Dijitalleşme, hayatımızın her alanında etkin olsa da insanların fiziksel olarak hissedebildikleri ajanda ve organizerlerin verdiği
konfor ve güven duygusunun yeri bambaşka. Bu sebeple ajanda ve organizerler promosyon ürünleri arasında en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Özellikle eski yılı uğurlayıp yeni yıla adım attığımız dönemlerde, çalışan ve müşterilerine özel bir hediye vermek isteyen firmalar ajanda ve organizerlere yöneliyorlar. Şık bir kapak tasarımı ve hedef kitlenin yapısına uyarlanmış işlevsel özellikleri sayesinde bir ajanda markanızı temsil etmek için kusursuz bir kurumsal hediye olacaktır. Uzay Ajans 2024 ajanda ve organizerleri incelemek ve fiyat bilgisi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Promosyon Ürünü Anahtarlıklar: Ev anahtarı, araba anahtarı, ofis anahtarı… Çoğumuzda en az bir tanesi bulunan ve kaybedilmesi halinde epey bir soruna yol açan bu küçük ama son derece gerekli materyalleri taşımak ve muhafaza etmek için en iyi yol anahtarlık diye adlandırdığımız taşıma aparatlarıdır. Anahtarların hayatımızdaki
önemini düşünürsek anahtarlıkların da en az anahtarlar kadar önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bu kadar işlevsel ve ihtiyaç duyulan bir ürününün promosyon ürünü olarak kullanılması şaşırtıcı değil. Promosyon ürünü anahtarlıklar sayesinde marka logonuzun elden ele dolaşmasını ve markanızın bilinirlik kazanmasını sağlayabilirsiniz.
Uzay Ajans 2022 Promosyon Anahtarlık modellerimizi incelemek ve fiyat bilgisi için buraya tıklayabilirsiniz.
– Promosyon Ürünü Rozetler: Rozetler üzerine marka logosu ya da marka sloganı basılabilen genellikle yuvarlak bir şekle sahip olan üzerindeki iğne sayesinde giysi, çanta gibi eşyalara tutturulabilen küçük aksesuarlardır. Rozetler genellikle hizmet sektöründe, eğitim ve siyaset alanlarında faaliyet gösteren kişi ya da kurumlar tarafından reklam ve pazarlama faaliyetleri için kullanılır. Rozetler genellikle kullanıcılar tarafından aksesuar olarak kullanıldıklarından dolayı estetik ve tasarım açısından göze hoş gelmeli ve dikkat çekici olmalıdır. Rozet tasarımları marka ve hedef kitle için özelleştirilebilir. Uzay Ajans Promosyon Rozet modellerimizi incelemek ve fiyat bilgisi için buraya tıklayabilirsiniz.
Promosyon Ürünü USB Bellekler: Flash Disk olarak da bildiğimiz ve fotoğraf, müzik, yazılı belge gibi dosyaları depolama ve muhafaza görevi gören USB Bellekler teknolojinin gelişmesiyle birlikte promosyon ürünleri arasındaki yerini aldı. USB (Uzun Süreli Bellek) hem kişiler için değerli dosyaların depolanmasını sağlaması hem de boyutu itibariyle kolay taşınabilir olması nedeniyle en işlevsel promosyon ürünlerindendir. USB Bellekler de diğer promosyon ürünleri gibi markaya ve hedef kitleye göre tasarlanabilir. USB’ler bazı firmalar tarafından içine yüklenebilecek firma bilgilerinin yer aldığı bir dosya ile kartvizit olarak da kullanılabilmektedir. Uzay Ajans 2024 yılı USB Bellek modellerimizi incelemek ve fiyat bilgisi görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.
Promosyon Ürünü Defterler: Her çalışma masasının üzerinden en az bir tanesine rastlayabileceğiniz defterler firmaların hem çalışanlarına hem de müşterilerine hediye olarak tercih ettiği ürünler arasındadır. Geri dönüşümlü, magnetli, lastikli, deri kapaklı, spiralli gibi pek çok çeşidi bulunan promosyon ürünü defterlerin sayfa sayısı, rengi ve
ebatı istek doğrultusunda şekillendirilebilir. Uzay Ajans 2024 Promosyon Defter seçeneklerimizi incelemek ve fiyat bilgisi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Promosyon Ürünü Kalemler: Gündelik hayatımızda elimizden düşürmediğimiz kalemler promosyon ürünleri arasında dolaşımı en kolay olan ürünlerdendir. Kalem üzerine yerleştirilen marka logosu ve marka bilgileri bu dolaşım sayesinde çok fazla insan tarafından görülebildiği için promosyon ürünü kalemler tanıtım faaliyetleri için
de oldukça faydalıdır. Maliyet açısından da promosyon kalemler son derece avantajlı ürünlerdir. Uzay Ajans 2024 Promosyon Kalem seçeneklerimizi incelemek ve fiyat bilgisi için buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer promosyon ürünlerimiz ile ilgili bilgi ve fiyat almak için iletişim sayfamızda bulunan telefonlardan bizlere ulaşabilir ya da sayfamız üzerinde bulunan whatsapp uygulamasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Geniş promosyon ürün yelpazemizle Uzay Ajans olarak yanınızdayız. İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası
teslimatlarımız için kurye, İstanbul dışı siparişleriniz için kargo hizmetimiz mevcuttur.

Promosyon ürünleri

promosyon ürünleri

Promosyon ürünleri ve kurumsal hediyler